Witamy
Nasza firma jest obecna na rynku od 1996 roku. Od 2004r. rozszerzyliśmy działalność szkoleniowo - doradczą z zakresu systemów zarządzania.

Głównym celem działalności naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie szeroko pojętej problematyki jakości, o wysokich walorach profesjonalnych, na poziomie spełniającym potrzeby oraz oczekiwania Klientów tak obecnych, jak i przyszłych. Cel ten realizujemy za pomocą oferowanej gamy usług, które dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Chcemy zdobyć również zaufanie i zadowolenie naszych klientów do realizowanych usług oraz stale rozszerzać ich zakres.

Naszą specjalnością są: szkolenia i konsultacje w zakresie opracowania oraz wdrożenia wybranych elementów systemów zarządzania przedsiębiorstwem, m.in. takich jak systemy zarządzania jakością, systemy zarządzania środowiskiem, systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, systemy zintegrowane oraz doprowadzenie organizacji do gotowości certyfikacyjnej w zakresie tych systemów.
Oferujemy również pomoc przy rozwiązywaniu problemów pojawiających się w organizacjach m.in. w trakcie funkcjonowania ww. systemów.

Politykę Jakości realizujemy poprzez: Współpracę z kompetentnymi, wysoko kwalifikowanymi i stale podnoszącymi swoje kwalifikacje pracownikami. Poziom naszych usług sukcesywnie doskonalimy wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Naszymi niewątpliwymi atutami oprócz kompetencji oraz posiadanej wiedzy są komunikatywność, odpowiedzialność, niezależność i konkurencyjność - również cenowa.Zadaj pytanie...
  • wypełnij aby wysłać
    Twój email
    dotyczy:
    treść
  • © 2004 www.saw.pl szkolenia, audyty, wdrożenia systemów: HACCP, ISO, GMP/GHP, IFS
    Noclegi we Władysławowie - kwatery Władysławowo