Witamy
Witamy Państwa na naszej stronie .

Pragniemy zaproponować Państwu ofertę szkoleniowo - doradczą w zakresie projektowania i wdrażania systemów zarządzania ISO, HACCP, GMP/GHP, IFS, BHP.

Kierujemy ją do firm branży spożywczej, rolnej, opakowaniowej, które są zainteresowane wdrożeniem systemu zarządzania i uzyskaniem certyfikatu. Nasze usługi dedykujemy zarówno dużym jak i małym przedsiębiorstwom.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Dostosowujemy zakres działań do niezbędnych, funkcjonalnych potrzeb i skutecznie realizujemy zamierzone cele.

Dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonej usługi współpracujemy z wieloma trenerami, ekspertami z dziedzin zarządzania zasobami ludzkimi , bezpieczeństwem zdrowotnym żywności, bezpieczeństwem i higieną pracy, systemami informatycznymi.

Dzięki nam poprawią Państwo efektywność swoich działań, zwiększą konkurencyjność. Pomagamy płynnie przejść przez z pozoru trudne i skomplikowane etapy budowania systemów zarządzania.

Naszą misja jest pomoc w doskonaleniu Państwa Firmy przez rzetelne wdrożenie systemu zarządzania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Aktualne szkolenia:


SAW w sieci Internet
Witamy Państwa i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniowo - doradczą. Jesteśmy dostępni pod adresem www.saw.pl
2004-04-01 08:00:00
«  1  2  3  [4]   z 4   »
°
© 2004 www.saw.pl szkolenia, audyty, wdrożenia systemów: HACCP, ISO, GMP/GHP, IFS
Noclegi we Władysławowie - kwatery Władysławowo